Φιλική μοιρασιά για Αιγάλεω και ΠΑΣ

Ισοπαλία με σκορ 1-1 ανάμεσα σε Αιγάλεω και ΠΑΣ Γιάννινα στο Καρπενήσι. Το “Σίτι” ήταν αυτό που προηγήθηκε με τον Νταβιώτη στο 13′, για να αναλάβει στην συνέχεια η ομάδα του Ρενέ Πομς την πρωτοβουλία των κινήσεων, έχοντας δοκάρι με τον Τζίνο στο 40′.

Στην επανάληψη η εικόνα του αγώνα δεν άλλαξε και η ισοφάριση ήρθε στο 64ο λεπτό με τον Αθανασίου, με το 1-1 να μένει μέχρι το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή.

Αιγάλεω (Απόστολος Χαραλαμπίδης): Κυρίτσης, Τάτσης, Κωστόπουλος, Ζιούλης, Ευαγγέλου, Κωνσταντακόπουλος, Μπάμπης, Νταβιώτης, Βάργκας, Μακαλιστερ, Δρίτσας Επαιξαν και οι Χριστοδούλης, Τζημόπουλος, Τάμπας, Ουνγιαλίδης, Μίκο, Καρρίκη, Μπάρδας, Λιοφάγος, Καρβούνης, Φοφανά, Νικολής και Ζούνης.

ΠΑΣ Γιάννινα (Ρενέ Πομς): Aθανασίου, Σόρια, Ρίντερ, Μπακαδήμας, Τζίνο, Λούπας, Σομποτσίνσκι, Καλέμι, Μπεγκάλα, Χάινριχ, Λεό. Επαιξαν και οι Βρακάς, Πάνος, Λώλης, Ναούμης, Κύρκος, Ρίζος, Βλέτσας, Λάμψιας, Αθανασίου, Δούμας.//Λ.